MAGDALENKA - Judaszowe srebrniki - Narod Polski sprzedany, żeby zmartwychwstał jak Chrystus PDO6 FO378

Written by sowa (») 11. 12. 2014 in category judaica, read: 1319×
communists/magdalenka-lech-kaczynski-za-plecami-ksiedza.jpg


magazyn europejski
magazyn europejski
• Vor 51 Minuten  Artur Zawisza: głowy nie daję, co się będzie działo. Brunet z wąsem w Europie o głowie Jarosława Kaczyńskiego, który zadebiutował z bratem w roli asysty lewicy laickiej Episkopatu koncelebrującego z Michnikiem i Wałęsą szopkę misterium ludycznego żydokomuny Kiszczaka i Jaruzelskiego w Magdalence i przy okrągłym stole dla zadymienia grabieży majątku Narodu Polskiego
SZCZURY, Apps

Artur Zawisza: głowy nie daję, co się będzie działo. Brunet z wąsem w Europie o głowie Jarosława Kaczyńskiego, który zadebiutował z bratem w roli asysty lewicy  laickiej Episkopatu koncelebrującego z Michnikiem i Wałęsą szopkę misterium ludycznego żydokomuny  Kiszczaka i Jaruzelskiego w Magdalence i przy okrągłym stole dla zadymienia grabieży  majątku  Narodowego http://sowa.quicksnake.org/judaica/MAGDALENKA-Judaszowe-srebrniki-Narod-Polski-sprzedany-eby-zmartwychwsta-jak-Chrystus-PDO6-FO378:
https://www.pinterest.com/pin/452752568769149912/  

 

MAGDALENKA - Judaszowe srebrniki - Naród Polski sprzedany, żeby zmartwychwstał, jak Chrystus Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Uwaga 6 Fascynacja Obłędem378

QR code for this recording:

 Stefan Kosiewski, Frankfurt nad Menem 10 marca 2006 r.:   Plik dźwiękowy zawieszony na serwerze amerykańskim 10 marca 2006 r. dosięgła przed laty ręka nieznanego sprawcy, który uważał widocznie, jak Konferencja Episkopatu Polski, iż gnój schowany pod dywan w pałacu biskupa przyschnie i nie będzie śmierdział gnojem w Kościele Chrystusa.  

Dusza zdrajcy, księdza-kapusia, Judasza, który wyciągał od Polaków informacje, żeby sprzedać je antypolskiej Służbie Bezpieczeństwa, być może jest już w mniemaniu Złoczyńcy czysta i sterylna jak opłatek wigilijny, lub nawet i sama hostia przenajświętsza, ale od kiedy to ważne jest odpuszczanie grzechów winowajcy przy pomocy kolegów tak samo zamoczonych przez to w grzechu?  

Silk3-klekot

Od kiedy to miła jest Panu Bogu taka wspólnota Złoczyńców, która nie pyta ludzi dotkniętych krzywdą o to, czy dokonał już Zadośćuczynienia za grzechy chociaż jeden z ubeckich księży i biskupów posiadających za zdradzanie wiernych - za wiedzą, zgodą i przy pomocy SB - nie tylko legalne, a zabronione Prawem Kościelnym, żony i kochanki ale i milicyjne mieszkania służbowe, pensje w administracji, wycieczki zagraniczne, itp.?  

Bez Zadośćuczynienia nie jest ważny Sakrament Pokuty. Oświadczenie Konferencji Episkopatu Polski z 9.03.2006 r. było nie tylko amoralnym nadużyciem, było wystąpieniem przeciwko podstawowym Prawdom Wiary Kościoła Rzymskokatolickiego, który nie po to Pan Jezus powołał, żeby Złoczyńca w sutannie i w habicie mógł sobie beztrosko kolaborować z władzą żydokomunistyczną, jak obecnie kolaboruje z żydokracją uzależnioną od Brukseli bardziej, niż dawniej od Moskwy.  

Państwowe pensje oficerskie dla kapelanów prywatyzowanego wojska w Polsce to jest perwersja większa od brania do buzi penisów chłopców przez biskupa Poznania, a ten dopuszczany jest wciąż przez Episkopat ku zgorszeniu maluczkich do ołtarza Pana, by uczestniczyć w koncelebrze.    

Czy Panu Bogu może być miła ofiara zakłamanego człowieka, który nie wyraził ani żalu za grzechy, ani nie przyznał się do przestępstwa, za które powinien siedzieć nie na stolicy biskupiej, lecz w pudle, w pierdlu!?  

Arcybiskup Michalik, przewodniczący konferencji Episkopatu Polski namawia Polaków do głosowania we wyborach i wskazuje przy tym na zasługi Radio Maryja, które od swojego powstania (dziś - przed 25-laty) nie robi nic innego, jak tylko wskazuje Polakom, na kogo to personalnie mają głosować w kolejnych wyborach. I wskazuje palcem ojca Rydzyka na żydowskiego pochodzenia narodowego kandydatów na posłów i senatorów a także członków Parlamentu Europejskiego.  

Silk4-klekot

Biskup Michalik mówi o rzekomym rozmodleniu Narodu przez to radio i zapomina przy tym, że Papież Benedykt prosił go przed laty osobiście, żeby coś zrobił z Radiem Maryja, w którym do modlitw dopuszczani są przed mikrofon ciągle podejrzani ludzie, o których nie wiadomo, czy są fałszywymi przechrztami, czy bezbożnikami, bo klepią zdrowaśki słowami: "Błogosławionaś ty między MIASTAMI", a żaden Pasterz w habicie zakonnika im nie przerywa nigdy tej satanistycznej modlitwy.  

Odtwarzam plik i zawieszam go z nowym tytułem, poprawkami, albowiem biskupom w Kościele św. należy przypominać, że nie zamiata się brudów pod dywan w Domu Bożym, bo Jezus Chrystus nie po to przyjdzie powtórnie na Ziemię, żeby Złoczyńców usprawiedliwiać. Ale przyjdzie dla zbawienia Wiernych i dla wskazania Złoczyńcom zatwardziałym w grzechu, gdzie jest jest ich miejsce, które nie darmo nazywamy słowem: Piekło.

Silk-klekot

Biskup, który dał poznać się w Poznaniu jako pedofil a także biskup z Katowic, który ubogie wdowy i sieroty po zamordowanych w stanie wojennym górnikach uciska w naiwnej wierze nikczemnego przechrzty, żydowiny (jako nauczał nazywać takowych Poeta Polski Wacław Potocki) żył w mniemaniu podłym zarozumialca przekonanego święcie, iż grzech wołający o pomstę do nieba, zapisany dla pamięci przyszłych pokoleń w archiwach żydokomunistycznej ubecji, Judasz może zręcznie załatwić świstkiem, obejść oświadczeniem zawieszonym na gałęzi na chwilę, zerwanym zaraz niezwłocznie, usuniętym z internetu po wyspowiadaniu się pospiesznym, po wspólnej bibce jeden grzesznik u drugiego, nawzajem dla odbębnienia, formalności, gdyby ktoś pytał, bo kiepa, jarmułka biskupia nie gore wszak nigdy na grzeszniku, tak jest dobrze przez krawca uszyta, jeśli nie doniesie nieopatrznie do Papieża Jarosław Kaczyński na Arcybiskupa Warszawy, zaś brat denuncjatora nie wyklaszcze kapusia w sutannie z Katedry św. Jana dłońmi małymi a zawziętymi do wyklaskiwania, o palcach krótkich i tłustych, podatnych do opuchania od nadciśnienia chorobowego po alkoholach z Baltony, na których przewożeniu w bagażniku samochodu przyłapała za młodu kleryka Skworca ubecja, żeby mieć na złoczyńcę haka do końca życia.

Przypomnijmy zatem, Bracia i Siostry w Chrystusie Panu, Polacy i Katolicy, Narodowcy, co we fragmentach pozostało, jak papirusów strzępki w słojach glinianych, ukrytych przez uciskany Naród w jaskiniach:

Freitag, 10. März 2006

 

  9.03.2006 Oswiadczenie KEP: W zwiazku z atmosfera podejrzen i pomówien towarzyszaca ujawnianiu materialow

......do odnowy Kościoła, do większej przejrzystości i dojrzałości jego członków…doświadczamy, że mroczna przeszłość z okresu totalitarnego systemu panującego przez dziesiątki lat w naszej Ojczyźnie wciąż daje o sobie znać. Jak pisaliśmy w Memoriale Episkopatu Polski w sprawie współpracy niektórych duchownych z organami bezpieczeństwa w Polsce w latach 1944-1989, „dokumentacja przechowywana w archiwach IPN odsłania część rozległych obszarów zniewalania i neutralizowania społeczeństwa polskiego przez służby bezpieczeństwa totalitarnego państwa(…) http://ligon.wordpress.com/2011/11/05/

 

3. Dlatego powtarzamy jeszcze raz: Kościół nie boi się prawdy, nawet jeżeli jest to prawda trudna, zawstydzająca, a dochodzenie do niej czasem jest bardzo bolesne. Wierzymy głęboko, że prawda wyzwala, bo wyzwalającą prawdą jest sam Jezus Chrystus. Od dwóch tysięcy lat Kościół zmaga się z grzechem w swoim wnętrzu i w świecie, do którego jest posłany. Grzech bowiem degraduje człowieka…   http://www.episkopat.pl/?a=dokumentyKEP&doc=200639_1

 

 

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem czytał Autor  http://shoud.io/16276

 Biskup-ffm-jpg

http://www.spreaker.com/user/mysowa/magdalenka-judaszowe-pdo6-fo378

http://gloria.tv/media/cQy38zrksRH

 
   Kongress "Freude am Glauben" vom 22. bis 24. April 2016

11/7/2015 Obraz Forum Deutscher Katholiken e.V. 

Postfach 1116 86912 Kaufering  

 Vorsitzender Prof. Dr. Hubert Gindert    

 

do Stefan Kosiewski, Prezes Polnisches Kulturzentrum e.V.:

  „ Wielce Szanowny Panie Kosiewski,

chcielibyśmy przedstawić Panu program 16 Kongresu i zaprosić bardzo serdecznie do wzięcia w nim udziału od 22 do 24 kwietnia 2016w Aschaffenburg. 

  Jesteśmy świadomi, że zaproszeniem Biskupa Tebartz van-Elst wywołamy sprzeciw. To nie powinno nas zastraszyć. Jako Delegat Papieski ds. Nowej Ewangelizacji jest Biskup Tebartz van-Elst właściwym człowiekiem dla przewidzianego tematu.   

Mamy nadzieję, że Przyjaciele Biskupa Tebartz van-Elst w Diecezji Limburg dadzą dowód swej solidarności udziałem w Kongresie. Jeżeli uczestnictwo w całości Kongresu nie byłoby możliwe, to prezencja ta w niedzielę, 24 kwietnia 2016, kiedy Biskup będzie przemawiał,

będzie szczególnego znaczenia.”   

PDF 10.11.2015 :http://de.scribd.com/doc/289274815/Helmut-Schmidt-20151110-Magazyn-Europejski-SOWA-26-April-2016-Bischof-Tebartz-van-Elst-in-Aschaffenburg  

europäisches magazin (») 8. 11.

http://sowa.quicksnake.de/Forum-Deutscher-Katholiken/Kongress-Freude-am-Glauben-vom-22-bis-24-April-2016  

 

MAGDALENKA - Judaszowe srebrniki - Narod Polski sprzedany, zeby zmartwychwstal jak Chrystus PDO6 FO378 by Stefan Kosiewski

Rating:     best   1 2 3 4 5   junk

Comments

Show: standard | active first | last posts | all
Jerzy Popiełóżko from IP 80.7.146.*** | 3.12.2015 19:03
Mam nadzieję że i za Wojtyłę przeprosili.


New comment

Topic:
Name:
Notif. e-mail *:
Comment:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [img]
Answer numerically please: The sum of four and ten